- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 13 липня 2016 р.

В Днепре приняли программу поддержки ОСМД и ЖСК на 2,4 млрд грн.

Сегодня, 13 июля, на сессии горсовета депутаты наконец-то проголосовали за программу поддержки деятельность ОСМД и ЖСК на ближайшие 4 года.
Об этом Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» стало известно на сессии горсовета.

Над программой долго работали и спорили и депутаты, и представители общественности.
В 2016 году на реализацию программы из бюджета планирую выделать 60 млн. В последующие 4 года суммы растут в геометрической прогрессии – ежегодно планируют выделять по 600 млн. Как источники финансирования указаны бюджет города и участники программы – ОСМД и ЖСК.


Немає коментарів:

Дописати коментар