- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

понеділок, 4 квітня 2016 р.

Панамські документи: витік документів про фінансові таємниці світових еліт. У списку – 20 українців

Розслідування базується на документах, наданих панамською компанією Mossack Fonseca, які отримало німецьке видання Süddeutsche Zeitung.
Міжнародний Концорциум журналістів-розслідувальників та Центр з дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP) оприлюднили розслідування справ про офшори представників світової еліти, серед яких і президент України Петро Порошенко.

Керівник проекту OCCRP Дрю Салліван каже, що документи охоплюють період з 1977 року до теперішнього часу. «Це купа документів. Там були 11 президентів, 29 найбагатших бізнесменів, а також представники організованої злочинності», - каже Салліван. Розслідування базується на документах, наданих панамською компанією Mossack Fonseca, які отримало німецьке видання Süddeutsche Zeitung. «Це дуже специфічна інформація. Імейли від юристів, документи про реєстрацію тощо. І ми можемо подивитись документи і все підтвердити», – в ефірі Громадському телебаченню розповів Дрю Салліван.
В Українському списку також Павло Лазаренко та власник «Київ Пост» Мохаммад Захур.  Серед фігурантів розслідування також президент Росії Володимир Путін, Дмитро Пєсков, Олексій Улюкаєв, Ігор Ротенберг.
Зокрема, президента Петра Порошенко звинувачують у створенні у 2014 році трьох офшорів, на які було перереєстровано активи 

Немає коментарів:

Дописати коментар