- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 2 березня 2016 р.

Влада розгойдує човен: багатотисячний мітинг у Дніпропетровську (фото)

Близько півтори тисячі співробітників конструкторського бюро «Південне» 1-го березня 2016 року взяли адміністративні відпустки для того, щоб пройти маршем по одному з центральних проспектів міста до будівлі Дніпропетровської облдержадміністрації та прийняти участь в мирній акції протесту.


Єдина вимога мітингувальників: визнати неправомірною відставку генерального директора Олександра Дегтярьова, який очолював підприємство з 2010 року і був звільнений 17 лютого. Причиною для звільнення офіційно стали неефективне управління підприємством і розтрата грошей. Інженери КБ «Південне» з такими звинуваченнями вкрай не згодні.
За відгуками працівників КБ, при Олександрі Дегтярьова підприємство почало працювати стабільно і прибутково: постійно полягають різні контракти, в основному - із зарубіжними компаніями. Обсяг роботи достатній, щоб забезпечити повне завантаження на п'ятиденний робочий тиждень всім співробітникам. Середня зарплата по підприємству становить 7 000 грн, при тому що в бюро приходить все більше молодих фахівців - зараз штат підприємства налічує близько 5 000 чоловік.
Текст: dnepr.Info

Фото з інтернету

Немає коментарів:

Дописати коментар