- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

неділя, 14 лютого 2016 р.

На Дніпропетровщині - півмільйона сімей-жебраків

На Дніпропетровщині субсидію призначено майже 430 тис. родин. З них цьогоріч за такою держдопомогою звернули 42 тис. сімей, повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.


«Опалювальний сезон добігає кінця, тому бажаючих оформити субсидію останнім часом трохи поменшало. Впродовж останнього тижня до управлінь соцзахисту надійшло 7 тис. заяв. Загалом таку держдопомогу в області сьогодні отримуються майже 430 тис. сімей», - розповів Валентин Резніченко.
Субсидія призначається на рік, та розраховується окремо - на опалювальний та неопалювальній періоди. Нараховується вона з першого числа того місяця, у якому подано заяву.
Отримати таку держдопомогу просто. Потрібно подати до свого управління соцзахисту лише два документи - заяву и декларацію про доходи. Це можна зробити через Інтернет, принести самостійно чи надіслати поштою.
«Причинами для відмови можуть буті доходи, що не відповідають нормам для призначення субсидії, Відсутність реєстрації чи разова покупка товару вартістю більше ніж на 50 тисяч гривень. Проте у випадку з останнім, кожне звернення розглядається індивідуально. У нас був випадок, коли батьки витратили велику суму на придбання інвалідного візочка. Це було життєво необхідно, тому держдопомогу призначили», - зазначив начальник управління соцзахисту облдержадміністрації Олександра Довидовська.


Немає коментарів:

Дописати коментар