- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

неділя, 4 жовтня 2015 р.

В Січеславі пройшов фолькоетнофест «Самарська Покрова – 2015»

Цьогорічний (восьмий) фолькоетнофест «Самарська Покрова – 2015», який відбувся третього жовтня на території Богородицької фортеці в селищі Шевченка, на місці продавнього козацького міста «Стара Самарь», зібрав багато гостей з усієї України.

В програму заходу увійшли: Козацьке Коло, виставка археологічних знахідок з «Богородицької фортеці», показові виступи з традиційних козацьких бойових мистецтв, майстер-класи по традиційній козацькій зброї, традиційні козацьки забави, кінний герць, кульова стрільба, смуга перешкод, народні співи і танці та багато іншого.
Зі сцени лунало багато народних і патріотичних пісень у виконанні січеславських колективів «Юність Дніпра», «Козацькі скарби», виконавців власних пісень бардів Сергія Бойка і Олесі Чайки, дитячих колективів-дебютантів та багатьох інших. «Цвяхом програми» став виступ гостя фестивалю, засновника гурту «Тінь Сонця», автора та виконавця власних пісень Сергія Василюка.
Пропонуємо вашій увазі детальні відеозвіт та фоторепортаж з місця події.

Матеріал підготував: Сергій Філіпенко

Немає коментарів:

Дописати коментар