- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 21 листопада 2014 р.

ПРЕСС-КОНФЕРЕНЦИЯ «ЕВРОМАЙДАН-ДНЕПР»

Сегодня 21 ноября в пресс-центре газеты «Днепр вечерний» состоялась пресс-конференция представителей общественной организации «ЕвроМайдан-Днепр»: обманутые надежды Майдана.

Во время пресс-конференции спикеры Игорь Руденко, Виктор Таратушка, Андрей Бут и Николай Кожушко «подвели знаменатель» за истекший год после начала событий на Майдане.


Предлагаем вашему вниманию полную версию пресс-конференции.


Материал подготовил: Сергей Филипенко


Немає коментарів:

Опублікувати коментар