- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 5 лютого 2014 р.

Організаційні та програмні тези Стратегічної Державотворчої Ініціативи «ГРОМАДЯНСЬКА СИСТЕМА»

Конференція громадян-учасників СДІ (01.12.2013 р. – 31.12.2013 р.) започаткувала процес системних змін у країні, рушійною силою якого визнаються учасники Ініціативи, громадяни об’єднані в системне громадське формування (ВГПА «Громадяни») та громадяни-члени об’єднаної політичної партії (всі разом – спільнота об’єднаних громадян).


Заплановані зміни включають програми трансформації, які будуть попередньо схвалені громадянами-учасниками Ініціативи, щодо зміни сутності, змістовності та функціонування :

-         політичної системи суспільства;
-         системи суспільних відносин;
-         системи правосуддя;
-         системи місцевого самоврядування;
-         системи органів державної влади;
-         економічної системи.

Цей процес носить мирний характер і державотворчу спрямованість виходячи з засад чинної Конституції  ( ст.5, 15, 36, 39) і здійснюватиметься за безпосередньої участі об’єднаних громадян та за підтримки усіх учасників Ініціативи.

Стратегічний державотворчий процес ініціюється небайдужими , освіченими і досвідченими, поміркованими і патріотично налаштованими громадянами і Ініціатива функціонуватиме за їх безпосередньої участі та спільної їх діяльності в інтересах спільноти об’єднаних громадян.

Спільними інтересами об’єднаних громадян визнаються соціальні, економічні і політичні інтереси громадян у розбудові держави Україна у цивілізаційному форматі:

«СПРАВЕДЛИВІСТЬ ДЛЯ ВСІХ. ДОБРОБУТ ДЛЯ КОЖНОГО. ДЕРЖАВА ДЛЯ НАРОДУ ГРОМАДЯН»

Спільна діяльність учасників СДІ «ГРОМАДЯНСЬКА СИСТЕМА»  розпочата і здійснюється, а дії будуть відповідати та базуватися, на засадах Української хартії вільної людини.

До представницького корпусу Ініціативи  входитимуть відомі і авторитетні громадяни України (учасники Ініціативи) у складі Громадянської, Економічної і Політичної Рад.

Процес системних змін спрямовуватиметься групою громадських діячів-представників територіальних спільнот громадян, системних громадських формувань, відповідальних учасників СДІ  у складі Вищої Ради.

Громадяни-учасники Ініціативи мають можливість набувати членство і спільно  реалізовувати Ініціативу у складі системних громадських організацій ВГПА «ГРОМАДЯНИ», об’єднаної політичної партії – суб’єктів СДІ «ГРОМАДЯНСЬКА СИСТЕМА» чи активно підтримувати діяльність спільноти об’єднаних громадян.

Узгоджено та затверджено на засіданні Оргкомітету СДІ «ГРОМАДЯНСЬКА СИСТЕМА»


22-го січня 2014 року (протокол №1).

Немає коментарів:

Дописати коментар