- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 24 квітня 2013 р.

Німці зняли фільм про поганих українських поліцаїв та хороших нацистів (ВІДЕО)


У непривабливому вигляді показали українських поліцаїв, які проводять каральні акції проти мирного єврейського населення в роки Німецько-радянської війни, німецькі автори історичної драми "Наші матері, наші батьки" ("Unsere Mütter, unsere Väter").
 У фільмі є епізод, коли німецькі солдати в зоні бойових дій стоять в оточенні і з жахом спостерігають, як українські поліцаї з жовто-блакитними пов'язками на руках проводять облаву на євреїв. Солдати змушують українського поліцая відпустити дівчинку, з якою той поводиться вкрай грубо.
 "Ваші накази наказують Вам брати участь в цьому українському лайні?" - Каже німецький солдат есесівському офіцеру, який виправдовує дії поліцая, тим, що дівчинка є єврейкою.



Абсурдність ситуації полягає в тому, що згідно фільму, дія цього епізоду відбувається в російському Смоленську.

Мінісеріал "Unsere Mütter, unsere Väter" вийшов на екрани в 2013 році. За відгуками німецької преси, фільм пройшов з небаченим розмахом. Трисерійна стрічка режисера Філіпа Кадельбаха демонструвалася по державному каналу ZDF, зібравши більше 20 млн. глядачів, пише « Історична правда».

А найбільша німецька газета Bild обплювала польських героїв, пишучи, що солдати Армії Крайової були антисемітами і тим самим полегшили справу нацистам. Поляки одразу відреагували на образу:
 Польський журнал Uwazam Rze вийшов із такою Анґелою Меркель на обкладинці: Фальшування історії. Як німці роблять із себе жертв Другої світової війни

А от українці поки що мовчать.


Немає коментарів:

Дописати коментар