- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 23 грудня 2015 р.

Теракотові воїни Корбана захопили і контролюють Дніпроміськраду? (відео та фото)

Зробив компіляцію з матеріалів, які надибав в Інеті
Тема дуже цікава і актуальна – «патріотичне» свавілля ДУК «Правий сектор» (теракотових воїнів Корбана і Ко в Дніпропетровську), які 22 грудня 2015 року рейдерськи захопили і контролюють комунальну власність територіальної громади міста Дніпропетровська – адміністративну будівлю Дніпропетровської міської ради. Містян у адміністративну будівлю пропускають тільки після перевірки документів.
Зранку 22 грудня 2015 року на вході до Дніпропетровської міської ради з’явились люди в камуфляжній формі. У відвідувачів, що хочуть зайти до будівлі, чоловіки перевіряють документи.
«Правий сектор» звернувся до міської влади з проханням відвідати міськраду, ознайомитися з її роботою, також вони виявили бажання провести в стінах ради «Школу молодого політика» і екскурсію, які відбудеться 27 грудня об 11-й ранку. «Правий сектор» буде присутній у сесійній залі і тестуватиме систему «Рада».
Це не єдина організація, яка вийшла з подібною пропозицією до міської влади. З понеділка «Школу молодого політика» буде проводити «Азов», пізініше — демобілізовані учасники АТО», — прокоментувала появу бійців речниця Дніпропетровської міської ради Антоніна Маріна

Бійці «Правого сектору» від коментарів відмовляються.
Немає коментарів:

Дописати коментар