- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

ЮРИДИЧНО-ПРАВОВИЙ ЛІКБЕЗ: рятуємо себе самих

   З огляду на необхідність захисту прав громадян нашої країни в умовах новітнього геноциду, погіршення їх соціального становища, стрімкого зростання цін на комунальні послуги та конвеєра судових рішень на користь «комунальних» монополістів, а головне - на чисельні прохання наших читачів, редакція ресурсу «Січеслав інфо» створює дану сторінку у сподіванні, що наші поради, зразки і приклади, стануть комусь у нагоді.
   З деякими прикладами подібної практики можна ознайомитись на сторінках ресурсу «Багнет Нації».

   Надсилайте свої пропозиції і приклади по даній темі, для опублікування, на нашу електронну пошту: svf2011@ukr.net


Зразок заяви про скасування судового наказу

                        Суд Красногвардійського р. м.Дніпропетровська
                       
                        Громадянин: Сивокінь
                        Вул. Наддніпрянська
суддя
справа №

Заява
про скасування судового наказу
       
   Прошу Суд скасувати згідно ст.232 ЦПК судовий наказ №ххх від 14.11.13 про який мені сьогодні повідомили з міста мого колишнього працевлаштування. 
        З нарахуванням суми заборгованості не згоден.
        Судовий наказ оголошено без мого відома і присутносі, з його змістом я не ознайомлений всупереч Ст6 п2 ЦПК. По суті повідомлених мені данних від третіх осіб я зрозумів, що мені нарахована заборгованість на користь КП «Дніповодоканал» за послуги з водопостачання. З моєї присутності Суд мав би змогу розглянути мої квитанції по сплаті послуг та підсумок взаєморозрахунків, і наказ був би зовсім інший. Я не зміг скористатись можливостями, що мені надає закон України.
        Повідомляю Суду, що всі послуги сплачував своечасно і в повному обсязі.

        Також повідомляю, що судячи з документу, наданим «Дніпроводоканалом» нарахування нібито заборгованості відноситься на період 6-17-літньої давності, а це період іскової давності і відноситься на період мого неповноліття. Розрахунки провадились з іншою особою і претензії не надавались. Таким чином прошу Суд взяти до уваги намагання представника КП Георгийчук А.В. ввести суд в оману, і стягнути з мене сплату за ненадані послуги.лише, як за три роки до дати видачі та згідно узаконених тарифів.
        Нарахування понад 3 роки потому прошу не розглядати в зв”язку із строком давнини.
               
   09.03.15                                                                      підпис

Додаток:

-      Копії квитанцій про сплату відповідних послуг

Увага! Примітка: заява про відвід судді і секретаря проголошується на самому початку судового засідання до початку розгляду справи по-суті.

    Суду Красногвардійського  р. м. Дніпропетровськ
                                      
                                       От Сивокінь
                                       Вул.Наддніпрянська

                                   Заява
              про відвід судді і секретаря

У провадженні знаходиться цивільна справа ХХХХХХХ, провадження ХХХХХХХ. У розгляді даної справи як суддя бере участь Черкез Д.Л., як секретар ХХХ
Вважаю, що Черкез
Д.Л. не може брати участь у розгляді справи і підлягає відводу. Порушення, допущені у процесуальному кодексі викликають сумнів в об'єктивності та неупередженості судді..
1.Ухвала про відкриття судового провадження була винесена без мого відома,  без урахування строку позовної давнини, зі змістом позовної заяви  і ухвалою про відкриття судового провадження я не був ознайомлений. Я був позбавлений можливостей, що надає мені Закон України.
2. Факт відкриття провадження та його зміст приховується по сьогоднішній день. Ухвала від 25.08.16 в якій призначається дата попереднього судового засідання на 05.09.16  відправлена лише 07.09.16, про що є довідка з Укрпошти додаток сторінка 1, копія повідомлення додаток 3(зверху). Повідомлення про виклик на попереднє судове засідання на 28.09.16 відправлення  датоване саме 28.09.16 додаток стор 3 (знизу), тобто зазделегідь відомо, що я не встигну на судове засідання. Про засідання взнав випадково.
3.Зміст провадження, протокол судового засідання від мене приховується. В канцелярії цивільних справ секретар  запевнив, що Черкез Д.Л. у відпустці, що судового засідання 05.09.16 не було. Але секретар запевнив, що засідання відбулося! (здається без присутності судді).Зі змістом справи ознайомити відмовився, в кабінет 23 ввійти не дозволяв.Права і можливости не пояснив.Запропонував прийти «розбиратись» 28.
4. Суддя Черкез Д.Л. вийшов на крик секретарів, відмовився відповідати на будь які питання і запропонував прийти 28.   Розмовляв нечемно.
5.Питання по справі розглядається не по суті, а з використанням формальностей і порушень с предвзятістю до сторін
Згідно зі ст. 20(21) ЦПК України

ПРОШУ:

Відвести  суддю Черкез Д.Л.
     секретаря

26.09.16

Додаток:

1. Довідка з Укрпошти про відправлення Ухвали.
2. Довідка з Укрпошти про відправлення Повідомлення про виклик
3.Копії повідомлень про отримання
4.Фрагмент журналу укрпошти про отримання

дата                                підпис


Суду Красногвардійського р. м. Дніпропетровськ
                                      
                                       От Сивокінь
                                       Вул.Наддніпрянська

                                         Заява

Прошу ознайомити з протоколом судового засідання та  материалами справи № ХХХ. де я є стороною у справі.

   дата                                                                       підпис

Немає коментарів:

Дописати коментар