- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 13 вересня 2017 р.

Фальсифікатори мають сісти за ґрати – анонс судового засідання у Дніпрі

Суддівсько-ментівсько-прокурорському свавіллю, немає меж. Вони і зараз нахабно фальшують і затягують судовий процес. Але прийшов час, покласти цьому беззаконню край, якщо ми хочемо жити у правовій державі.

21 вересня 2017 року о 14:00 в приміщенні Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська, відбудеться чергове відкрите судове засідання по справі фермера Руслана Бурденюка, який був викрадений співробітниками правоохоронних органів та без суда і слідства ув’язнений на два з половиною роки в Дніпропетровському слідчому ізоляторі.

Більше деталей в відео.

Немає коментарів:

Дописати коментар