- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 8 квітня 2016 р.

Порошенко в Японії потрапив у новий корупційний скандал

Виявилося, що в офіційному візиті взяли участь і троє дітей президентського подружжя.
Як виявилося, під час візиту до Японії Петро Порошенко окрім дружини взяв трьох своїх дітей. У соцмережах дописувачі піднімають петиції і вимагають подавати запит за чий кошт літали діти президента. Імовірно, їх возили за рахунок бюджету.

На численних фото та відео в кадр потрапило троє дітей президентського подружжя – син Михайло та доньки Євгенія і Олександра.
Окрім цього, виявилось, що діти полетіли з батьками під час навчального року – весняні канікули закінчились у більшості шкіл в кінці березня, а візит Порошенка почався 5 квітня, і закінчиться завтра – 8 квітня.
Даний скандал президент та Адміністрація президента поки що ніяк не прокоментували. Однак, обурені користувачі соцмереж збираються дізнатися як витратив бюджетні кошти на заокеанський вояж президент, якого щойно звинуватили в офшорному скандалі.


Немає коментарів:

Дописати коментар