- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

четвер, 28 квітня 2016 р.

У Дніпропетровську на першотравневий мітинг зберуться прихильники Путіна

Як повідомили Depo.Дніпро в управлінні внутрішньої політики міськради Дніпропетровська, першого травня о 10:00 біля Театру опери та балету "Союз радянських офіцерів" та інші організації комуністичного толку планують провести мітинг.


До того ж, біля будівлі Дніпропетровської ОДА о 10:00 збираються представники профспілок, які пройдуть ходою через парк Глоби та проспектом Яворницького до будівлі міськради Дніпропетровська.  
Як повідомляє "Союз радянських офіцерів", 9 травня у Дніпропетровську планується проведення мітингу біля пам'ятника генералу Пушкіну (танк) та проведення "Антифашистського маршу Червонопрапорного безсмертного полку".
Нагадаємо, у  Дніпропетровську суд намагається розпустити організацію "Союз радянських офіцерів", голова якої Віктор Марченко у березні 2014 року влаштовував мітинги з закликами "Путін прийди!" з російськими триколорами. Тоді він називав Дніпропетровськ "південною столицею Російської імперії".

Немає коментарів:

Дописати коментар