- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 12 квітня 2016 р.

Головний санітарний лікар Дніпропетровщини отримав у подарунок 6 квартир

Начальник Головного управління Держсанепідслужби у Дніпропетровській області, головний державний санітарний лікар Дніпропетровської області Андрій Кондратьєв отримав у подарунок майже 10 об’єктів нерухомості. Про це свідчить декларація чиновника за 2014 рік.

Дохід Кондратьєва за 2014 рік склав 78 тис грн, з яких 76 тис грн – зарплата і 2 тис грн – проценти від банківського вкладу на суму 100 тис грн. Разом з тим, дохід дружини Кондратьєва становив 1218 грн.
Кондратьєв є власником житлового будинку площею 199 кв.м., гаража площею 155 кв.м., а також семи квартир площею від 24 кв.м. до 45 кв.м. у Дніпропетровську. Гараж і шість квартир чиновник отримав у власність за договорами дарування у 2008 і 2012-2013 рр. Так само як і два нежитлових приміщення площею 150 кв м на бульварі Зоряному, 1 і 65 кв м на вул. Княгині Ольги (вул. Горького), 3б у Дніпропетровську.
Крім того, разом із дружиною Кондратьєв за договором купівлі-продажу став власником нежитлової будівлі площею 56 кв.м. на проспекті Сергія Нігояна (проспект Калініна), 88.
Також подружжя володіє садовим будиночком площею 51 кв.м., розташованим на ділянці площею 442 кв.м. у с. Кіровське поблизу Дніпропетровська, який вони купили ще у 2009 році.
Поза тим, дружина Кондратьєва Наталія Кондратьєва володіє ще двома квартирами площею 40 кв.м. і 59 кв.м. Остання знаходиться у селищі Дослідне, де Наталія Кондратьєва торік купила ділянку площею 0,1 га для будівництва та обслуговування жилого будинку.
Також Наталія Кондратьєва є власницею ділянки площею 7,73 га у Магдалинівському районі Дніпропетровської області, яку вона з 2013 року здає в оренду.
Окрім вказаної нерухомості, Андрій Кондратьєв є власником автомобілів Toyota RAV4 і Toyota Sequoia 2008 року випуску, а Наталія Кондратьєва – автомобіля Mitsubishi Pajero теж 2008 року випуску.
Андрій Кондратьєв у 2001 році закінчив Дніпропетровську державну медичну академію, після чого з 2002 року працює у Дніпропетровській обласній СЕС. З квітня 2014 року Кондратьєв очолює Головне управління Держсанепідслужби у Дніпропетровській області.


Немає коментарів:

Дописати коментар