- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

субота, 5 березня 2016 р.

ДЕГАЗИФІКАЦІЯ НАСЕЛЕННЯ - ЛЮДИ ПЕРЕКРИЛИ ДОРОГУ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ

В Дніпропетровську антинародний режим руками комунальників-монополістів прожовжує розгойдувати човен, сприяючи дестабілізації ситуації в регіоні. Аполітичних, пересічних громадян доводять до стану відчаю, коли їм вже немає чого втрачати.


«Хрущівка» по вулиці Суворова 15, в Дніпропетровську, вже п’ятий день залишається без газопостачання. Мешканці будинку в розпачі. Під приводом проведення профілактичних робіт і монтажу лічильників, працівники Дніпрогазу припинили цілодобове надання послуги, без будь-яких пояснень.

Читайте також: Вас грабують комунальники? Відправте їх вивчати закон! Нехай знають, вони – нелегітимні! (аналіз платіжки за воду)


Сьогодні мешканці будинку у своєму дворі заблокували дві «аварійки» та вимагали прибуття керівництва зазначеного монополіста на місце проведення робіт. За більше ніж пів дня, керівництво Дніпрогазу так і не спромоглося прибути на місце конфлікту. Отже, мешканці будинку були змушені тимчасово на 30 хвилин призупинити рух транспорту по вулиці Тітова, аби звернути увагу громадськості і представників органів місцевого самоврядування до своєї проблеми.

Читайте також: Оплачуєш «комуналку» - порушуєш закони України! (про незаконність комунальних підприємств)


Це, попереджувальна акція. Далі буде…

Детально про подію в фоторепортажі, відеозвіті та зверненні до керівництва міста і області.


Матеріал підготував: Сергій ФіліпенкоНемає коментарів:

Дописати коментар