- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

неділя, 2 лютого 2014 р.

Через конкуренцію у радикальному крилі «Правий сектор» хоче стати окремим політичним гравцем, – політолог

«Правий сектор» конкурує зі «Свободою» та «Спільною справою», тому, власне, він стає активним і хоче брати участь у переговорах з владою та опозицією. І що важливо, їм потрібно надати цю можливість. Про це у коментарі «Погляду» сказав політолог Руслан Бортник.


Попри те, що «Правий сектор» формує не краще обличчя Майдану перед Європою, потрібно розуміти, що всі їхні останні заяви про бажання брати участь у переговорах, вихід у публіку пов’язані з одним ключовим питанням – конкуренцією у радикальному крилі. 

«Правий сектор» конкурує із правими політичними силами – «Свободою» та «Спільною справою». Така певна радикалізація і заяви про бажання стати окремим політичним гравцем є наслідком цієї конкуренції», – переконаний співрозмовник.

Однак, на думку експерта, «Правий сектор» таки потрібно долучити до переговорів.

«Мені видається, що влада, враховуючи роль «Правого сектора» на Майдані і у суспільстві, все-таки повинна долучити цю силу до переговорів», – вважає політолог і при цьому нагадує, що раніше представники сектору неодноразово заявляли про своє небажання вести переговори з владою – тепер, завважує співрозмовник, ситуація змінюється. 

«Я не впевнений, що ці переговори мають бути на тому ж рівні, що переговори президента з опозицією, адже «Правий сектор» – це не формалізована структура, вони не є настільки всеукраїнськими лідерами, але переговори на рівні керівників «Правого сектора», керівництва Адміністрації Президента, Міністерства юстиції будуть цінні, бо ці люди відображають частину суспільних поглядів, з ними також потрібно рахуватись», – ділиться міркуваннями Руслан Бортник.



Немає коментарів:

Дописати коментар