- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 18 вересня 2013 р.

Мильна бульбашка Медведчука


Організація «Український вибір» Віктора Медведчука вже два роки є одним з найбільших замовником політичної реклами в Україні. Велика кількість білбордів, сітілайтів, реклами на ТВ та проплачених статей в ЗМІ – заполинили український медіа-простір. Всі ці значні витрати кинуті з однією єдиною метою – втягнути Україну в Митний Союз.


Ми вирішили провести розслідування чи дійсно «Український вибір» користується популярністю серед українських користувачів інтернету.

В соціальній мережі Facebook група “Українського вибору” має більше 74 тисяч підписників. Набрати таку кількість підписників не важко, якщо є кошти і час. В інтернеті чимало сервісів (наприклад Twite), які пропонують продаж підписників. Подібний обман легко виявити. Ще кілька місяців група мала більше 81 000, але за короткий час втратила майже 7 тисяч. Всі ці підписники – насправді заблоковані фейки. З 74 000 учасників, які залишились, обговорюють тематику лише 249, тобто 0,33 %, що є нереально низьким показником для будь-якої спільноти:
Та ж сама історія з групою “Українського вибору» у Вконтакті. Кількість підписників 45 000, але всі вони набрані через біржу Olike.
Велика частина куплених на біржах підписників фейки. Через деякий час ці фейки блокуються адміністрацією і група стає мертвою:
Відсутність лайків і коментарів під постами «Українського вибору» тому підтвердження:
На офіційній сторінці “Українського вибору» на Twitter зовсім інша ситуація. Кількість читачів лише 63 чоловіки – разюча різниця з шаленою популярністю на інших блогах!

«На сегодня официальный сайт «Украинский выбор» бьет рекорды посещаемости, в будние дни она составляет, в среднем 38 тыс., временами доходит до 90 тыс. Такую высокую популярность, Интернет ресурс обеспечивает за счет украинской аудитории — 95%, еще 5% приходится на Америку, страны ЕС и постсоветские государства», – заявляють в організації.

Офіційний сайт vybor.ua стабільно тримає першу позицію в каталозі українських політичних сайтів. Проте статистика відвідувань закрита від сторонніх, що завжди є ознакою «нечесної» гри. Основна частина відвідувань, як не дивно, надходить в нічний час, а відсоток українських відвідувачів падає до 50%.

Насторожує активність лідера «Українського вибору». Нові публікації від Медведчука з’являються майже щодня. Але найбільш дивно, що читачів цих «авторських текстів», рівно однаково! Це наштовхую на думку, що Віктор Володимирович старається, не спить ночами, пише все це тільки для ботів.
Як заявлено на сайті, окрім Віктора Медведчука в організації є ще й інші керівники та учасники. Ми вирішили поцікавитись і знайти лідерів найбільш популярного в українському інтернеті руху. Проте на сторінці контактів керівництва телефони на всіх одні й ті самі. Чи в цілях економії, чи як засіб конспірації, але реальних телефонів організаторів ніде немає. По вказаним телефонам відповідають секретарі кол-центру, які на всі питання дають загальні відповіді: «пишіть нам на почту», «залиште свій телефон, ми Вам перетелефонуєм» і т.д.
Ми підозрюємо, що таким самим чином команда Віктора Медведчука збирає необхідні 3 мільйони підписів для проведення референдуму щодо вступу в Митний Союз. Якщо можна підробити цілу організацію, читачів, коментаторів та авторів тексту, то чому не можна підробити підписи?

Для нас, українців, таке шахрайство в інтернеті виглядає смішно. Але реальне проведення сумнівного референдуму з сумнівним результатом представляє небезпеку для нашого політичного і економічного майбутнього. Якщо втягують в Митний Союз відверті махінатори, що ж тоді очікувати після вступу?

Сергій Остапчук, спеціально для «Інформатора».


Немає коментарів:

Дописати коментар