- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

понеділок, 10 грудня 2012 р.

У Дніпропетровську відбудеться конференція (анонс)



Лідерам громадських організацій,
громадським активістам


Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що ГО "Народний контроль" , яку очолює Кучеренко Г.В. проводиться міжрегіональна науково-практична конференція: «МЕТОДИ НЕЗАКОННОГО ВПЛИВУ НА ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ ВИБОРЦІВ І ФАЛЬСИФІКАЦІЇ РЕЗУЛЬТАТІВ ВИБОРІВ ТА
ШЛЯХИ ЇХ НЕЙТРАЛІЗАЦІЇ»

Конференція відбудеться
22 грудня 2012 р. у м. Дніпропетровськ
Конференція передбачає такі напрямки роботи:
· Вибори до Верховної Ради України 2012 р., як тест на демократичність української влади.
· Найбільш поширені порушення та методи незаконного впливу в період агітації.
· Методи впливу на волевиявлення громадян і фальсифікації результатів виборів та шляхи їх усунення.
· Роль судової гілки влади у сучасному виборчому процесі.
· Створення реальних прикладів громадського контролю за прозорістю виборчого процесу для активізації громадськості під час наступних виборчих кампаній, а також дієвого контролю за діяльністю народних депутатів.
   Межрегіональна конференція проводиться Дніпропетровською обласною громадською організацією «Народний контроль за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
   До участі у конференції запрошуються представники ЗМІ, офіційні спостерігачі, представники інститутів громадянського суспільства, народні депутати, вчені, представники опозиційних партій та народних депутатів, що безпосередньо брали участь у викритті порушень під час останніх виборів.
   Для друку приймаються неопубліковані раніше роботи, написані українською, або російською мовами. Вимоги до тез: обсяг до 3 сторінок (з урахуванням списку використаних джерел), набрані у форматі WORD (шрифт Times New Roman; шрифт – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; поля – 2 см з усіх боків). До тез додаються відомості про автора (авторів): прізвище, ім’я, по-батькові, посада, науковий ступень, вчене звання, контактні телефони, поштова та електронна адреса, заявка на участь у конференції. Остаточне рішення про публікацію тез доповіді ухвалює Оргкомітет конференції.
   Заявки на участь та тези доповідей приймаються до 15 грудня 2012 року (особисто або електронною поштою). Оргкомітет конференції планує видати збірник матеріалів конференції до її початку, тому наполегливо просить авторів дотримуватись зазначених термінів подання тез доповідей. У разі отримання оргкомітетом конференції тез доповіді та заявки, на відповідну електронну пошту буде надіслано підтвердження.
   Участь у конференції безкоштовна. Усі учасники отримають примірник збірника матеріалів конференції, який також буде розміщений в електронному вигляді.
   Оргкомітет здійснює відшкодування вартості проїзду (автобус або купейний вагон) учасників конференції за умови надання учасником оригіналу квитку у прямому та копії квитку у зворотному напрямку. Місце проведення міжрегіональної конференції: м. Дніпропетровськ, готель «Жовтневий», пл. Шевченко, 4-А (http://hotelzhovtneviy.
dp.ua).
Реєстрація учасників з 10.00. Початок конференції з 11.00.
Контактна особа: Кучеренко Галина Василівна.
Факс (056) 377-29-93 Моб. тел.: (066) 77-66-456
E-mail: dnepr_conference@i.ua або gkucherenko@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар