- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

четвер, 16 жовтня 2014 р.

Мешканці Шульгівки вийшли протестувати проти будівництва ферми з вирощування норки

Люди кажуть: її будують всупереч усім санітарним нормам та без будь-яких очисних споруд.

Ми бажаємо пити чисту воду! Зупинимо свавілля у Шульгівці!  «Ні» будівництву звіроферми! Із такими гаслами до Дніпропетровської ОДА прийшли громадські активісти та самі мешканці Шульгівки протестувати проти будівництва ферми з вирощування норки.
Місцеві мешканці бідкаються: ферму будують на відстані 300 метрів від найближчого будинку , у той час ,як за санітарними нормами вона має бути більше кілометра, до усього цього  — це територія Орільського заповідного резервного фонду.
Проблеми людей почув заступник голови облдержадміністрації Святослав Олійник, він запевнив — найближчими днями буде створена комісія з екологів, санепідемстанції та інших контролюючих органів.
Поки не завершиться робота комісії, будівництво буде призупинено, а як наслідок, сподіваються люди, скасовано взагалі, бо мають приклад, коли громадскість домоглась усунення шкідливого виробництва під Каневом. (ВІДЕО)


Немає коментарів:

Дописати коментар