- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

четвер, 25 лютого 2016 р.

Масштабний конфлікт між таксистами та поліцією в центрі Дніпропетровська (відео)

В центрі Дніпропетровська 40 таксистів захищали свого колегу від патрульної поліції та полку Дніпро-1

Про це передає Depo.Дніпро з посиланням на 056.ua.
В центрі Дніпропетровська на проспекті Яворницького стався конфлікт між патрульною поліцією та таксистами.

Патрульні поліцейські намагалися оштрафувати таксиста за зупинку в недозволеному місці. Таксист не погоджувався з поліцією, так як він заїжджав на проспект з місця, де немає знака заборони зупинки.
Таксист по рації викликав своїх колег. На площу з'їхалося близько 40 машин таксі та 8 патрульних, в тому числі 2 екіпажі полку "Дніпро-1".

Все ж таки таксисти вмовили патрульних поліцейських написати акт про невідповідність дорожнього обладнання на цій ділянці проспекту.

Немає коментарів:

Дописати коментар