- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

четвер, 19 грудня 2013 р.

Янукович-Азаров за роки правління примудрилися втричі збільшити держборг України, - експерт

Володимир Пилипчук: Куди влада поділа 41 млрд. доларів?
"Хазіров" із 2010 року і до літа цього року захлинався, коли розповідав, яких успіхів вони досягли, а позавчора признався, що довів економіку України до колапсу…

Сьогодні Янукович на брифінгу з журналістами заявив, що виною колапсу є зависока ціна на газ, у результаті чого Україна втратила 20 млрд. доларів… (за моїми підрахунками - в межах 12 млрд. дол., ) АЛЕ…, але Державний борг України, коли Янукович-"Хазіров" взяли владу в Україні, вірніше  "взяли державу в свої руки" складав 193 млрд. грн., =24 млрд. дол. Сьогодні він сягнув 70 млрд. дол., плюс 15 млрд. доларів, що позичає в Росії, щоб закрити існуючі вже сьогодні реальні "дірки".
Але в такому випадку борг уже складатиме 85 млрд. дол. А 85млрд. мінус борги попередніх урядів у розмірі 24 буде 61 млрд. дол. – це ті борги, які проФФесіонально наробила "команда Непрофесіоналів" за неповних чотири роки.

61 млрд. доларів… Виникає дуже просте запитання: якщо за високими цінами на газ влада вимушена була набрати боргів на 20 млрд. дол., то куди ділися ще 41 млрд. доларів? На що, куди і кому вони пішли?.

А чи потрібен Україні такий Уряд?

Володимир Пилипчук, академік Академії економічних наук, професор.
для "Волі народу"

19 грудня 2013 р.


Немає коментарів:

Дописати коментар