- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 12 липня 2013 р.

За часів пАкрАщення кількість протестів зросла майже на 60%


В Україні за час панування режиму Януковича збільшилася кількість акцій протесту. Про це пише "Тиждень".

 У 2010 році кількість акцій протесту було 2305 тисяч, а 2012 - 3636 тисяч.

 Відбувалися протестні акції під різними приводами, але спільна риса більшості – переважна аполітичність на початку з поступовим доповненням політичних вимог.

 Виступи здебільшого були локальними, або територіально, або в розрізі соціальних груп, порушенням інтересів яких спричинені.

 Як зазначається у статті, "багато протестів об’єднує бунт проти кричущої несправедливості, як це було у Врадіївці, Миколаєві, Семиполках тощо, чи з метою захисту своїх прав, як у Лисичанську, Первомайську, мовні протести тощо".

 "Такі виступи переважно викликали співчутливе ставлення решти населення, однак без готовності активно підтримувати "чужі" інтереси. Саме це давало владі змогу "вирішувати проблеми в міру їх появи" й нейтралізувати протестні настрої", - проаналізували журналісти.

 Як свідчать останні соціологічні дані, більшість українців схильна до протестів.


Немає коментарів:

Дописати коментар