- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

четвер, 6 квітня 2017 р.

Українська громада Єлизаветівки VS кіпрських газовиків: 0:1, суддю на мило!

Сьогодні довелося побувати на шоу кривих дзеркал, що відбулося у Господарському суді Дніпропетровської області. Українське кривосуддя, вчергове довело свою антидержавницьку, антиконституційну, цинічно-продажну і відверто антиукраїнську сутність.

Суддя Мартинюк Сергій Віталійович розглядав справу 904/5434/16 Єлизаветівської сільради проти двох приватних кіпрських компаній. Кіпріоти, з за спини яких стирчать вуха широко відомого у вузьких колах "міжнародного бізнесмена-мецената", що корумпував всю верхівку Дніпропетровської області і Дніпра, на підставі власних фантазій, що не мають жодного документального підтвердження, домагалися від Єлизаветівської громади оплати поставок газу невідомого походження (можливо, добутого з надр Кіпру), який по привласнених кіпріотами українських мережах ніби-то був поставлений для опалення соціальних об'єктів у Єлизаветівці. Незважаючи на те, що українська сторона аргументовано довела безпідставність і незаконність позовних вимог, суддя прийняв сторону газопостачальників з офшору (страшна річ - іпотека, навіть пільгова від "Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву", 650 тис.грн за квартиру в новобудові площею 83 м2). Оголосивши своє рішення, під крики обурення: "Гнида!, 3,14дар! Ганьба!" герой кривосуддя з @лядською посмішкою на пиці покинув залу суду, поспішаючи до дружини, як водиться, дуже успішної бізнес-леді, співвласниці юридичних компаній, та двох діток, доля яких навряд чи пов'язана з життям в Україні. 
Із реакції на рішення суду Голови Єлизаветівської сільради Maxim Голосного: "Результат - очікуваний, боротьба триває, битимемося до кінця."
З позитивного: справа набула розголосу і суспільного резонансу, не стільки в ЗМІ, скільки у громаді, у залі були присутні представники кількох ГО, активісти з Дніпра, Кривого Рогу, Кам'янського, Петриківки... Після засідання було цікаво і приємно поспілкуватися з Максимом Голосним у неформальній обстановці.
Текст і фото:
Сергій Зінченко
 Відео: Сергій Філіпенко


РІШЕННЯ СУДУ:

Немає коментарів:

Дописати коментар