- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 31 березня 2017 р.

Дніпрогаз почав бити людей? (відео)

   Працівники кіпрсько-офшорної компанії Дніпрогаз від правового нігілізму та «бєзппрєдєла», з несанкціонованими від’єднаннями споживачів від комунальної мережі газопостачання, перейшли до кримінального - рукоприкладства.

   Так, 31 березня 2017 року (після того як напередодні. 30 березня, було від’єднано від газопостачання два стояки дев’ятиповерхівки, - 18 квартир. за адресою: м. Дніпро, вул.. Фабрично-заводська, 20), працівник (слюсар) компанії Дніпрогаз, яка перевіряла (чомусь) технічний стан обладнання в у вищезгаданих квартирах, на вимогу громадянина, відреагувала неадекватно – лайкою і рукоприкладством.
   Викликати поліцію на місце події, так і не вдалося.

Більше деталей у відео- та фоторепортажі:
Немає коментарів:

Дописати коментар