- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 5 грудня 2014 р.

Підозріло "повільні" дії правоохоронців залишають на волі Вілкула та його команду

   Активісти громадської організації  "Євромайдан-Кривий Ріг" Михайло Карпенко і Валерій Романов повідомили засобам масової інформації міста Кривого Рогу про непрості стосунки з силовими структурами міста.


Міліція і прокуратура міста Кривого Рогу затягують розгляду очевидних злочинів клерків місцевої влади.

  Незважаючи на шалений опір силових структур міста, юристи "Євромайдан - Кривий Ріг" крок за кроком одержують перемоги в боротьбі з системою органів місцевого самоврядування в Кривому Розі, яка до цих пір повністю просякнута "Януковщиной".

Джерело

Немає коментарів:

Дописати коментар