- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 24 жовтня 2014 р.

НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ: Останній інструктаж, і в бій!

   Сьогодні в Дніпропетровську відбувся останній семінар для спостерігачів від незалежної, політично незаангажованої Громадської організації «Народний контроль».
   Голова організації Галина Кучеренко ознайомила присутніх з тонкощами виборчого законодавства, а також детально зупинилася на відповідальній функції спостерігача, як суб’єкта виборчого процесу.


На цих виборах "народноконтролівці" повністю перекриють 25-й виборчий округ в Дніпропетровську.

Матеріал підготував: Сергій Філіпенко

Немає коментарів:

Дописати коментар