- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 26 серпня 2014 р.

Заява від Штабу національного захисту Дніпропетровської областіЗаява від Штабу національного захисту Дніпропетровської області та заступника командиру батальону «Дніпро-1», Максима Дубовського:


Ми спроможні кардинальним чином повернути хід війни, підключивши військову авіацію, яка чекає наказів, які не
 дають. Шановний пане Президент, саме на вас лежить особиста відповідальність за всі 4000 загиблих в зоні АТО за приховування інформації про кількість жертв, за непрофесійне командування, яке привело до сьогоднішньої ситуації.
Ми вимагаємо підключити артилерійські сили, які завжди пишалися висококваліфікованими кадрами та залучити в даний район максимальну кількість важкої техніки та зброї, що дозволить нам перейти від оборони до наступу.Росія очікує від нас бездіяльності, але ми вже готові нанести контрудар і вимагаємо, щоб данні дії були реалізовані у найближчу добу .
Ви, як Гарант Конституції та Головнокомандуючий можете взяти командування на себе та очолити військові дії в АТО.
Ми ще раз наголошуємо на тому, що Ви маєте прийняти кардинальні міри та жорсткі рішення, які не мають нічого спільного з дипломатичними відносинами, і обіцяємо Вам, якщо наші хлопці загинуть, ми не залишимо це просто так.


Немає коментарів:

Дописати коментар