- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

субота, 7 грудня 2013 р.

Опозиція вимагає створити технічний уряд


Технічний уряд має вирішити питання з підписанням Угоди про асоціацію.

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявляє, що опозиція вимагає сформувати технічний уряд, який підпише Угоду про асоціацію з Євросоюзом, а потім опозиція готова вести подальші переговори з владою.


"Що стосується подальших переговорів - це формування технічного уряду, який повинен першим проставити питання підписання Угоди про асоціацію", - заявив Яценюк в штабі національного опору в Будинку профспілок в суботу в Києві.

Депутат зазначив, що вимоги опозиції залишаються незмінними: звільнення всіх політв'язнів, дострокові президентські і парламентські вибори.

За його словами, питання проведення президентських виборів має вирішуватися конституційним шляхом.

Нагадаємо, масові акції прихильників євроінтеграції у Києві та інших регіонах України почалися 21 листопада після оголошення урядом країни про припинення підготовки до підписання Угоди про асоціацію з ЄС, яке планувалося на саміті "Східного партнерства" у Вільнюсі. Після того, як Угода не була підписана, протести посилилися. У ніч на 30 листопада представники спецпідрозділу МВС "Беркут" жорстоко розігнали протестувальників в центрі Києва. Після це до протестних акцій приєдналося ще більше число людей. Напередодні активісти захопили знаходиться на Майдані Незалежності Будинок профспілок і будівлю київської мерії на Хрещатику, а також намагалися штурмувати адміністрацію президента України.

3 грудня парламент відмовився розпустити Кабмін. Ініціативу про відставку уряду підтримали 186 народних депутатів при необхідних 226. Глава фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк після провалу голосування заявив про намір заблокувати парламент.

Вечірнє засідання парламенту у вівторок не відбулося. У Партії регіонів заявили про неготовність депутатського корпусу приймати якісь рішення і вважають за доцільне розпочати консультації з опозицією в середу щодо подальшої роботи Верховної Ради.


Немає коментарів:

Дописати коментар