- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

четвер, 17 жовтня 2013 р.

В Україні можлива нова революція

Своєрідний повтор революційних подій в Україні можуть викликати зовнішні фактори, наприклад – відмова влади у Києві від євроінтеграції та поворот до Росії. Про це в коментарі Радіо Свобода заявив чеський філософ, аналітик, колишній головний радник президента Чехії Вацлава Гавела, а нині ректор Нью-йоркського університету в Празі, Їржі Пеге.


"Я думаю, що у разі погіршення ситуації в Україні, якихось системних проблем, то могло б дійти й до повернення революції. Тепер ми, наприклад, є свідками наростаючого тиску Росії на Україну, щоб завадити їй рухатися до Європи, євроінтеграції з ЄС. Тому, у разі підпорядкування України впливу Росії у даній ситуації та відмови влади від євроінтеграції, це може викликати, насамперед, на заході України, велике збурення в народі. Це може викликати велике народне повстання чи, як кажемо, революцію, подібну до Помаранчевої. Так що, звичайно, в Україні тих революційних каталізаторів є ціла низка, тому не думаю, що помаранчева революція в Україні це якась остання революційна подія", – сказав Їржі Пеге у інтерв’ю Радіо Свобода.


Немає коментарів:

Дописати коментар