- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

субота, 1 червня 2013 р.

Росія - це задирака-параноїк, якому треба дати відсіч - The Times



Оглядач The Times Девід Ааронович у своїй новій статті пише про відносини Росії із Заходом і "параною путінізму".

Наступник Молотова і Громика обурився тим, що Азербайджан не дав жодного очка Діні Гаріповій, зазначає Ааронович, маючи на увазі Сергія Лаврова, "якщо велика держава так реагує на" Євробачення ", то можна припустити, що мати з нею справу щодо, напевно, ще більш важливого питання - наприклад, "Що робити із Сирією", - буде нелегко".

На думку автора, після падіння Берлінської стіни і "прогулянки Єльцина по танках" Захід відчув тріумф, змішаний із полегшенням, але "за останні 20 років мати справу з Росією стало не простіше, а дедалі складніше".

Лавров блокував всі спроби міжнародного співтовариства домогтися реформ від Асада, "пізніше Росія накладала вето на всі ефективні плани ООН щодо Сирії, а сама продовжувала озброювати і навчати сили, які воюють із сирійськими повстанцями і знищують їх. Тепер Росія збирається виконати контракт щодо постачання ракет, які фактично можуть перешкодити Ізраїлю і Туреччині захиститися від наслідків громадянської війни у Сирії", йдеться у статті.

Сирійська криза - лише найпомітніший прояв поведінки Росії, вважає Ааронович. Вона залякує сусідів, використовує торгівлю та енергоносії як інструменти зовнішньої політики і "неприйнятно чинить", визнавши, що їй погрожують дисиденти-емігранти.

Оглядач визнає, що Захід несе певну відповідальність за параною путінізму: "Горбачов заявив, що ми вчинили з Росією, як із переможеним ворогом".

Під час президентства Медведєва британці сподівалися на пом'якшення режиму: "все-таки  конфронтація втомлює". Але тепер, дивлячись на Путіна, автор не може уявити, щоб ця людина "розслабилася, дозволила собі іноді не брати гору". Далі буде тільки гірше, прогнозує автор.


Немає коментарів:

Дописати коментар