- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

субота, 22 жовтня 2011 р.

В Червоноармійську не діють закони України?

Селище Червоноармійськ, що на Житомирщині, відоме своєю невластивою для українського Полісся назвою. Це, звичайно, принесене на цю землю окупантами з Московії (як і пам’ятник терористу Ульянову), бо крім них ніхто не здогадався викреслити з пам’яти народної споконвічну назву – Чортоліси. А ще відомий цей райцентр тим, що єдиний в області не має автовокзалу.
Власне, автовокзал наявний, але люди в очікуванні автобусів туляться під збудованим поруч наддашком на декілька десятків місць. Прибудова ця не має стін, а отже і опалення. Надворі осінь. Незабаром зима…
Саму будівлю автовокзалу, де люди могли в затишку очікувати рейсових автобусів, було приватизовано ще за часів Кучми. І до цих пір жодна влада цього району не змогла (чи не захотіла) подбати про людей. Навіть та, яка щодень обіцяє покращення. І хто головним чином люди, що очікують автобусів, цокаючи зубами? А це селяни з навколишніх сіл, які приїхали до райцентру на базар, пенсіонери, що прибули, мабуть, до соцзабезу та пенсійного фонду, школярі та учні місцевого профтехучилища.
А що ж нині у вкраденій у громади будівлі? Станом на 20 жовтня це банальна кав’ярня (як вказано на вивісці «кафе-бар»; подібні серед жителів Житомирщини мають назву «гендель»), та… зала гральних автоматів. Так, так, звичайнісіньких автоматів, звичайнісінька зала, з написом на дверях про заборону входу особам до 18-ти! Отак. Працює зранку до вечора, нормальний собі заклад. І, виявляється, ніхто не знає про його існування. Дивина, та й годі. Варто відзначити, що це відбувається в самісінькому центрі містечка, за 200 метрів до райвідділку міліції, де, звичайно, також про це не знають.
Сьогоднішня влада вже «не помічає» не лише Конституції та законів України, а й відвертих, неприхованих порушень законодавства на місцевому рівні. І за цим усим геть не бачить людей, котрі змушені сидіти на вулиці в очікуванні автобуса в той час, коли «бізнесмени» комфортно видурюють гроші в гравців в приміщенні автостанції.
Мною була негайно подана заява до керівника Червоноармійського районного відділу УМВС з вимогою надати правову оцінку діяльности цієї структури, позаяк гральний бізнес в Україні заборонений на законодавчому рівні.
Одночасно Житомирська обласна організація ВО «Свобода» звертається до голови Червоноармійської РДА пана Карпінського, голови ради району пана Липка, Червоноармійського селищного голови пана Гаврилюка з вимогою повернути громаді приміщення автостанції.
Юрко Градовський
20 жовтня 2011 року


http://lelekanews.blogspot.com/2011/10/blog-post_22.html?spref=fb

Немає коментарів:

Дописати коментар