- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

четвер, 2 жовтня 2014 р.

У Раду ідуть сини Порошенка, Литвина і Близнюка

На дострокових виборах до Верховної Ради балотуютьсь сини президента, екс-голови парламенту та низки інших чиновників.
Про це повідомляє мережа громадського контролю "Слово і Діло".


Згідно з аналізом активістів, у Раду піде 29-річний син президента Олексій Порошенко, син екс-спікера Володимира Литвина Іван, якому 25 років, та 43-річний син екс-міністра Анатолія Близнюка Сергій.
Також у Раду хочуть потрапити сини народних депутатів Юрія Крука В'ячеслав та Станіслава Березкіна Максим.
Двоє колишніх мерів також відрядили своїх дітей у Верховну Раду: екс-мер Одеси Руслан Боделан сина Володимира, а екс-мер Ужгорода Віктор Погорєлов сина Андрія.Немає коментарів:

Дописати коментар