- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 2 січня 2013 р.

Українці вже готові вийти на вулиці з акціями протесту


40% українців вважають, що у разі значного погіршення умов життя слід виходити на вулицю з протестом. При цьому готовність брати участь в акціях протесту у разі порушення їхніх прав та інтересів висловили 35% населення України. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» спільно з соціологічною службою Центру ім.Разумкова.
 Зокрема, вважають, що краще терпіти матеріальні труднощі заради збереження в країні порядку, миру та спокою 40% населення, і майже стільки ж — 42% — впевнені, що у разі значного погіршення умов життя слід виходити на вулицю з протестом. Важко було відповісти 17,5% українців.
 Особисто брати участь у протестах висловили готовність 35% населення, не готові до цього 51%. Важко відповісти — 13,5%.
 Порівняно із серпнем цього року зафіксований спад протестних настроїв: тоді були впевнені у необхідності протестувати 52% населення. А особисту готовність виходити з протестом на вулицю висловили 40%.
 Загальнонаціональне опитування  провели  Фонд  «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва разом із соціологічною службою Центру Разумкова з 21 по 24 грудня 2012 року.
 Було опитано 2009  респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.
 Для порівняння наводяться дані дослідження, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва разом із соціологічною службою Центру Разумкова з 10 по 15 серпня 2012 року.


Немає коментарів:

Дописати коментар