- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 7 січня 2014 р.

Ідеологія

– цілісна світоглядна система, що визначає ставлення людини до існуючого світу, а також, у ряді випадків, до його минулого і майбутнього. Найчастіше термін «ідеологія» автоматично означає політичну ідеологію.


Згідно з марксизмом, ідеологія є «хибною формою свідомості» (в цей же час марксизм нібито є «науковою формою свідомості»). Таке розуміння ідеології досить поширене на Заході, і цим спритно користуються ліберали, котрі висувають гасло «деідеологізації». Якщо вірити цим лібералам, ідеології – це якийсь архаїзм, який лиш «поневолює вільну людину». Насправді, та система ідей, переконань, цінностей та антицінностей, є ідеологією так само, як і інші світоглядні системи, котрі лібералами поборюються. Одначе риторика лібералів здається переконливою тому, що ліберальна ідеологія сьогодні є пануючою, і чимало її догм сприймаються обивателями як самозрозумілі речі.


Немає коментарів:

Дописати коментар