- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 15 листопада 2013 р.

Суперечки «УДАРу» і «Батьківщини» тривають


Між політтехнологами ВО «Батьківщина» та партії «УДАР» виникли суперечки при узгодженні агітаційної продукції для кандидатів від опозиційних сил на довиборах у ВР України у «проблемних» округах.


 Представники партії «УДАР» висловили невдоволення наявністю зображення Віталія Кличка на запропонованих ВО «Батьківщина» агітаційних плакатах на підтримку власних кандидатів. Після проведених консультацій погодилися лише на використання логотипу партії та підпису їх лідера.
 Крім того, «УДАРівці» категорично не погоджуються із використанням на агітаційних плакатах гасла «Єдиний кандидат від опозиції – Ю.Тимошенко». Вони запропонували зазначити на агітаційній продукції відповідні прізвища кандидатів у народні депутати, які балотуються від опозиційних сил окремо для кожного виборчого округу.
 Виникає одне питання, що буде з державою, якщо до влади прийдуть опозиційні політики? Думаю, відповідь на це питання дуже проста!  Якщо т.зв. опозиційні сили, не можуть навіть узгодити питання агітаційної продукції, то у випадку «Їх» перемоги нас очікують постійні свари та перетягування ковдри на свій бік. Не так багато пройшло часу, коли «любі друзі» диктували Ющенку, що йому потрібно робити. А після «вдалого» президентства Віктора Андрійовича, країна й досі не може оговтатись, переживаючи економічний спад за часів його каденції.
 Так, чи потрібна нам така опозиція? Відповідь, я гадаю, очевидна.


Немає коментарів:

Дописати коментар