- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 5 червня 2013 р.

Заради миру та спокою на планеті


З нагоди Міжнародного дня миротворців ООН у Наводницькому парку в Києві відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятного каменя на алеї Слави миротворців ООН, повідомляє Управління преси та інформації Міністерства оборони України.
   У церемонії взяли участь: заступник міністра оборони України Артуро Бабенко, члени колегії Міністерства оборони України, керівництво Генерального штабу Збройних Сил України, представники міжнародних громадських організацій, учасники миротворчих операцій та військовослужбовці і працівники Збройних Сил України.
   Після урочистого покладання квітів і вінків учасники церемонії вшанували пам’ять загиблих миротворців Хвилиною мовчання, а військовослужбовці роти Почесної варти Міністерства оборони України салютували автоматними залпами.
   Слід зазначити, що Україна, як незалежна держава, свою миротворчу діяльність розпочала у 1992 році направленням 240-го окремого миротворчого батальйону до колишньої Союзної Республіки Югославія.
   За 21 рік більше 40 тисяч українців, виявляючи високий професіоналізм, мужність і самовідданість, доклали зусиль для встановлення миру і безпеки на планеті. Українські військовослужбовці в миротворчих підрозділах ефективно забезпечували патрулювання місцевості та здійснювали розмінування, надавали медичну допомогу, перевозили гуманітарні вантажі, брали участь у будівництві шкіл та відновленні комунікацій.
   На сьогоднішній день миротворча діяльність є однією з провідних у ролі нашої держави на світовій арені, визначною прикметою української міжнародної політики. Україна утвердилася як авторитетний і надійний партнер світової спільноти.
   Сьогодні 665 українських військовослужбовців виконують завдання в 10 міжнародних миротворчих місіях та операціях під егідою ООН, НАТО та ЄС на територіях 7 країн світу.
   Активна участь Збройних Сил України в миротворчій діяльності залишається важливою складовою зовнішньої політики нашої держави. Послідовно нарощуючи внесок у миротворчу діяльність, Україна зміцнює свій авторитет і підвищує свою роль у світі.


Немає коментарів:

Дописати коментар