Сторінки

понеділок, 2 березня 2015 р.

ПОВЕРНЕМО ВКРАДЕНЕ ГРОМАДІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКА! (анонс)

4 березня 2015 року о 14:00 в приміщені Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду (пр. Ім. Газети „Правда”, 29, к. 504) відбудеться розгляд справи відносно незаконно відчуженого нерухомого майна Територіальної громади міста Дніпропетровська (Хрестовоздвиженського храму, вул. Короленка, 20А) за рішенням Дніпропетровської обласної ради № 530-22/ХХІІІ від 19 березня 2002 року.




Конституція України від 28.06. (червня) 1996  254к/96-ВР (ухвалено, чинний)

   Стаття 5. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ.
   Стаття 7. В Україні визнається і гарантується місцеве самоврядування.
   Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу.
   Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, є об’єктами права власності Українського народу.
   Стаття 140. Місцеве самоврядування є правом територіальної громади самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України.

Закон України „Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05. (травня) 1997  280/97-ВР

   Відповідно до статті 2., п.2., цього Закону, місцеве самоврядування здійснюється Територіальними громадами.
   Згідно статті 5., система місцевого самоврядування включає:
  Відповідно до статті 6., первинним суб'єктом місцевого самоврядування, основним носієм його функцій і повноважень є Територіальна громада села, селища, міста. У містах з районним поділом територіальні громади районів у містах діють як суб'єкти права власності.
   Відповідно до статті 10., Ради - представницькі органи місцевого самоврядування. Сільські, селищні, міські ради є органами місцевого самоврядування, що представляють відповідні територіальні громади та здійснюють від їх імені та в їх інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією України, цим та іншими законами.
   Відповідно до  статті 16., всі органи місцевого самоврядування є юридичними особами.  
   Матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у комунальній власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах, а також об'єкти їхньої спільної власності, що перебувають в управлінні районних і обласних рад.
   Рішення про наділення міських рад правами щодо управління майном і фінансовими ресурсами, які є у власності територіальних громад районів у містах, приймається на місцевих референдумах відповідних районних у містах громад.

  Цивільний кодекс України від 16.01. (січня) 2003  435-IV

   Відповідно до статті 318., суб'єктами права власності в Україні є фізичні та юридичні особи, держава Україна, Автономна Республіка Крим, територіальні громади, іноземні держави та інші суб'єкти публічного права.
  Стаття 327. визначає, що у комунальній власності є майно, яке належить територіальній громаді (юридичній особі). Управління майном, що є у комунальній власності, здійснюють безпосередньо територіальна громада та утворені нею органи місцевого самоврядування.
   Отже, вищезазначене в чергове підтверджує, що за відсутності ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД (юридичних осіб) всі органи місцевого самоврядування, є нелегітимними.
   Відповідно до статті 26. Кримінального кодексу Україниспівучастю у злочині є умисна спільна участь декількох суб'єктів злочину у вчиненні умисного злочину.
   Стаття 27. (ККУ) чітко визначає види співучасників злочину та зазначає, що поряд із виконавцем, є організатор, підбурювач та пособник.
   Пособником є особа, яка порадами, вказівками, наданням засобів чи знарядь або усуненням перешкод сприяла вчиненню злочину іншими співучасниками.

   МІЙ ШАНОВНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДЕ, ПОДУМАЙ, ЧИ ПРОСТЯТЬ ТВОЮ СПІВУЧАСТЬ У ЗЛОЧИНІ ПРИЙДЕШНІ ПОКОЛІННЯ.

   ЧИ БУТИ ЇМ РАБАМИ ПОТІМ - ВИРІШУВАТИ ТОБІ СЬОГОДНІ!

Немає коментарів:

Дописати коментар