Сторінки

вівторок, 31 березня 2015 р.

РЕЗОЛЮЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО З'ЇЗДУ ПІДПРИЄМЦІВ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ 26.03.2015

Ми, представники малого та середнього бізнесу України, не на жарт стурбовані ситуацією, що склалася з малим та середнім бізнесом сьогодні. Усе підприємницьке середовище України жило очікуванням, що після Революції Гідності нарешті пройде очищення влади і будуть зруйновані усі корупційні схеми, створені злочинною владою та нарешті підприємцям будуть запропоновані нові правила ведення бізнесу європейського зразка, які дали б поштовх для швидкого зростання малого та середнього бізнесу і разом з ним зростанню економіки всієї України.

Проте останні законодавчі акти, прийняті Верховною Радою України, зокрема Закон України від 28.12.2014р. № 71 –VIII «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» свідчать про те, що старі корупційні схеми не тільки не зруйновано, а навпаки удосконалюються. Складається враження, що влада взагалі не зацікавлена в розвитку малого та середнього бізнесу, а навпаки намагається знищити, попередньо вичавивши останні соки.

Ми, представники малого та середнього бізнесу України, усвідомлюючи свою відповідальність перед прийдешнім поколінням українців і майбутнім нашої Держави, рішуче вимагаємо негайно вирішити низку питань, які на сьогоднішній час ставлять взагалі під загрозу існування підприємництва в Україні. і як наслідок і існування самої Держави Україна.

А саме:

1. Скасувати рішення про обов’язкове використання касових апаратів платниками податків другої та третьої груп. Спростити систему адміністрування касового обліку для інших категорій.

2. На законодавчому рівні розробити спрощену систему оформлення договорів оренди земельних ділянок під тимчасові споруди, а також спростити процедуру землевідведення під капітальні споруди.

3. Дати доручення НКРЕ негайно перевірити законність дій енергопостачальних організацій до споживачів стосовно вимог попередньої оплати за спожиту електроенергію більш, ніж за один місяць, непомірності витрат на підключення нових абонентів, встановлення різних тарифів відповідно до статусу споживача, вимог щодо обов’язкової здачі показань в електронному вигляді.

4. Заборонити державним органам вимагати електронні витяги, їх копії, якщо вони містяться в державних електронних реєстрах.

5. На законодавчому рівні ввести норму щодо застосування штрафних санкцій тільки після попередження та роз’яснення правопорушення. Встановити адекватний розмір штрафних санкцій за податкові правопорушення.

6. Заборонити використовувати комунальні підприємства у сфері контролю та підготовки погоджувальної документації.

7. Встановити ставку єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі 16,4% без додаткових вимог щодо рівня заробітної плати та доходу підприємця.

8. Скасувати норми закону щодо віднесення з 1 липня 2015 року пива код за УКТ ЗЕД 2203 до алкогольних напоїв.

9. Скасувати норми закону щодо встановлення максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби та зруйнувати монополізацію оптового тютюнового ринку.

10. Заборонити введення електронних рахунків ПДВ та скасувати електронне адміністрування ПДВ.

11. В межах захисту вітчизняного виробника внести зміни в закон на ввезення сировини для подальшої переробки. Скасувати мито 5%.

12. Заборонити вносити зміни до Конституції України щодо територіального устрою України та місцевого самоврядування.

13. З метою захисту дрібного і середнього бізнесу та забезпечення зростання економіки України:

- Вважати за необхідне створення всеукраїнської організації підприємців. Оголосити оргкомітет з’їзду оргкомітетом по створенню всеукраїнської організації підприємців;

- Доручити оргкомітету з’їзду підприємців провести необхідну підготовчу роботу по створенню всеукраїнської організації підприємців;

- Надати право оргкомітету з’їзду кооптувати до свого об’єднання представників регіональних ініціативних груп;

- Від імені Всеукраїнського з’їзду підприємців звернутися до Президента України щодо призначення керівника ГО «Самозахист підприємців» Боровинського В.В заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

14. За підсумками з’їзду вважаємо за необхідне провести парламентські слухання з питань оподаткування та дерегуляції підприємницької діяльності.


Немає коментарів:

Дописати коментар