Сторінки

неділя, 4 серпня 2013 р.

«Свобода» допомагає Москві і владі – Доній


Позафракційний депутат Олесь Доній, який позиціонує себе «радикальним опозиціонером», звинуватив своїх колег з фракції «Свобода» в антисемітизмі, расизмі та ксенофобії. Про це політик заявив в ефірі «5 каналу».

«Наскільки я розумію і знаю, у «Свободі» є багато дуже активних людей, ініціативних, і я, в силу своїх можливостей, завжди допомагав їм там, де вони діють опозиційно. З іншого боку, якщо їх конкретні дії шкодять українському національному руху, я кажу про антисемітські, ксенофобські заяви, які виходять від діючих представників опозиції, - це, як раз, допомога Москві і влади! », - Переконаний Доній.

«Потрібно підвищувати рівень своєї політичної культури незалежно, до якої партії ми належимо. На мій погляд, ті депутати, які дозволяють собі будь-які расистські, ксенофобські або антисемітські заяви, повинні подумати про це », - підкреслив нардеп.


Немає коментарів:

Дописати коментар