- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 28 березня 2017 р.

Стіни тремтять: на фасаді Менори рухається плитка

Фасад будівлі культурно-ділового центру "Менора" стурбував жителів Дніпра. Точніше, його окремі елементи - плитки, змусили перехожих замислитися про безпеку.
Про це на своїй сторінці в Facebook написала Дніпрянка Белла Цурикова.
- Не знаю наскільки це критично, але плитки зсуваються. Дивіться, щоб по голову нікому не прилетіло. Вихід з боку Мікви над двором, де проходять деякі заходи, - пише Белла.


Фото: facebook.com/Бэлла Цурикова
В інформаційному центрі "Менори" повідомили, що адміністрація стежить за станом фасаду і небезпеки плитка не несе.


Немає коментарів:

Дописати коментар