- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 3 лютого 2017 р.

ПРИПИНІТЬ ГЕНОЦИД, ГОЛОДОМОР, ХОЛОДОМОР – звернення до депутатів ВРУ

Шановні депутати Верховної Ради України!
   Мені 67 років.  Корінна жителька Херсону. Пенсію декілька місяців тому добавили і тепер вона становить аж 1370  гривень 78 коп.
   21 жовтня 2016 року співробітники ПАТ ЕК Херсонобленерго відрізали мій будинок від електричного освітлення за те, що я не пустила їх в хату.
   30 листопада 2016 року газовики відрізали мій будинок від газопостачання за те, що я відмовилась підписувати з ними договір приєднання до газотранспортної мережі.


   На цьому тижні під час сильних морозів залишилась навіть без води. Замерз водогін.  
   Невже ми – народ України обирали вас, щоб ви писали закони, які використовують лиходії ЖКГ  для знущання над населенням та крадіжок нашого національного багатства?!
   Виконайте свою програму, викладену в Декларації  про державний суверенітет України,  якою ви обіцяли самоврядування народу України та проголосили, що саме народ є власником всього національного багатства України.

Спасіть мирне населення України від винищення.
Ми ж єдина родина. Не дайте загинути нації.
З останніх сил волаю:   ПОЧУЙТЕ  МІЙ  ВІДЧАЙДУШНИЙ  КРИК.

ПРИПИНІТЬ ГЕНОЦИД,  ГОЛОДОМОР, ХОЛОДОМОР.
Допоможіть вижити своєму народові, своїм батькам, дідам. 
Не дайте вмерти....


Немає коментарів:

Дописати коментар