- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

субота, 4 лютого 2017 р.

Хто платить за газ, той фінансує війну!

Поставки газу на окуповану частину Донецької та Луганської областей здійснюються фактично безкоштовно.
Про це йдеться в інтерв’ю глави «Укртрансгазу» на ЕП
«В межах «Укртрансгазу» газ в АТО не поставляється. Я відпускаю газ з великої труби в маленьку. В даному випадку — «Луганськгаз» і «Донецькгаз». З 1 січня 2016 року, коли «Укртрансгаз» став оператором ГТС, борги цих компаній досягли 900 млн грн. Ми з ними судимося», — повідомив глава «Укртрансгазу» Ігор Прокопів.

За даними ЕП, центральні органи влади України де-факто не впливають на луганську і донецьку регіональні газопостачальні компанії, які знаходяться під контролем незаконних збройних формувань.

Немає коментарів:

Дописати коментар