- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 27 січня 2017 р.

НАПАЛМ ДЛЯ "КІПРІОТІВ" ВІД НЕБАЙДУЖИХ!

(цей приклад інформаційного запиту, бажано застосовувати лише тим хто прагне змін.)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ
( Згідно ЗУ " Про доступ до публічної інформації)
Шановний П.І.Б. ваша компанія начебто постачає природний газ на мою адресу,я в свою Чергу клав ( чи уклала ) договір і сплачую за газ який начебто Ваша компанія мені продає. Для уникнення не порозумінь прошу:
1. Надати підтвердження права власності або, будь які правоустановчі документи які встановлюють Ваше право власності на природний газ який ваша компанія продає мені починаючи з 2014 і по сьогоднішній день.
2.Надати інформацію яка підтверджує право власності, або будь яких інших правоустановчих документів на підставі яких ваша компанія безкоштовно використовує газові труби в місті, селі, селищі. ( наприклад Дніпро).
Хто, коли і в якій кількості передавав вам газові труби у власність чи надавав право безоплатного комерційного використання без урахування інтересів територіальної громади міста. Яким чином вони у вас обліковуються та яка їх балансова вартість. Також прошу повідомити про дату взяття на баланс усіх газових магістралей нашого міста із зазначенням хто, коли і на підставі чого підписував з вашою приватною компанією від імені територіальної громади акт прийому передачі у власність або використання газових труб нашого міста.
Відповідь надати у встановлений законом термін. ()
дата підпис

Фейсбук, Maxim Golosnoy

Немає коментарів:

Дописати коментар