- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

субота, 16 квітня 2016 р.

САМООРГАНІЗАЦІЯ - КРОК ДО НАРОДОВЛАДДЯ (конференція в Дніпропетровську)

Сьогодні, 16 квітня 2016 року, в Дніпропетровську, в приміщенні Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені О. М. Макарова відбулася небагаточисельна але продуктивна конференція на тему «Роль громадських об’єднань у реформуванні системи управління державою».

В конференції взяли участь та мали можливість висловити своє бачення в контексті зазначеної теми представники громадських організацій і об’єднань міста Дніпропетровська і області, а також міста Запоріжжя.
Підсумком конференції визначено подальшу координацію, доопрацювання, просування та поширення всіх пунктів черги денної із узгодженням остаточної редакції зазначених рішень.

Детально про подію у фоторепортажі та відеозвіті.

Матеріал підготував: Сергій Філіпенко


Розлого у виступах спікерів згодом на тематичній сторінці «ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА»

Немає коментарів:

Дописати коментар