- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

четвер, 25 лютого 2016 р.

Дніпропетровцям пропонують фінансово підтримати проект Саакашвілі „Рух за очищення”

Організатори презентації у Дніпропетровську проекту Саакашвілі „Рух за очищення” - люди наближені до олігарха Коломийського, через сторінку „ДемАльянс Дніпропетровськ”, у мережі „Фейсбук”, звертаються до українців із пропозицією, „зробити свій внесок у боротьбу з корупцією”.

Друзі, Рух за очищення планує провести форуми в усіх обласних центрах країни.
Для нас дуже важливо, щоб такі заходи проводилися не за кошти фондів, грантів чи олігархів, а за кошти громадян.
Тепер на нашому сайті ви можете обрати своє місто та підтримати Антикорупційний форум” – йдеться у повідомленні організаторів.

Нагадаємо, що проведення антикорупційного форуму „Руху за очищення”, ініційованого головою Одеської ОДА Михайлом Саакашвілі, в Дніпропетровську заплановано на 15 березня поточного року.

Немає коментарів:

Дописати коментар