- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 17 лютого 2016 р.

У Дніпропетровську по-звірячому побили „опоблоківця” депутата міськради

Про це на своїй сторінці у „Фейсбук” повідомив голова Дніпропетровської міської ради Борис Філатов.
В городе ЧП.
Пару часов назад зверски избит депутат городского совета от "Оппозиционного блока" Олег Григорук.

Шестеро неизвестных на двух автомобилях без номеров подстерегли Олега возле подъезда, били по голове, сломали руку.
Олег - депутат, входящий в группу Светланы Епифанцевой. Человек, который категорически не соглашался с чинопочитанием, неконструктивностью, безумным поведением криворожского вождя днепропетровской организации "Оппоблока".
Сегодня он, вместе с шестью коллегами, отказался идти на заседание фракции дабы не слушать очередные бредни политического лузера.
За что был показательно "наказан".
Самое смешное, что нападение на Олега было также топорно оформлено как и все то, что сегодня пытается судорожно делать дешевый криворожский князек.
Люди дают показания.
И я тоже завтра иду в полицию.
...
Вы переступили грань.

Мрази” – зазначено у повідомленні.

Немає коментарів:

Дописати коментар