- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

понеділок, 11 січня 2016 р.

Филатов опубликовал открытое письмо к Президенту о судьбе Корбана (ФОТО)

Мэр Днепропетровска Борис Филатов на своей странице в фейсбук опубликовал открытое письмо отца Геннадия Корбана, которым он обратился к Президенту Украины.
Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Политик заявил, что это письмо его «попросил обнародовать пожилой, уставший человек, который столкнулся с вопиющей несправедливостью». Также Филатов добавил, что к мэрам часто обращаются граждане и не только для решения бытовых или материальных проблем.Немає коментарів:

Дописати коментар