- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 25 лютого 2015 р.

ПІВДЕНМАШІВЦІВ ЗАГІПНОТИЗУВАЛИ ЧЕРГОВОЮ МАГІЧНОЮ ДАТОЮ

Сьогодні, 25 лютого 2015 року, під час чергового мітингу працівників «Південного машино-будівного заводу імені Макарова О. М.», під стінами Дніпропетровської ОДА, була озвучена чергова магічна дата, яка має сакральну функцію - стати тимчасовим заспокійливим для працівників підприємства в очікуванні чуда – виплати заборгованості з заробітної плати за сім (!) місяців.

Дата-транквілізатор повинна продовжити відчуття анабіозу (ейфорії безгрошів’я) до восьмого березня поточного року.

«Виплата заробітної плати з індексацією, буде гідним подарунком до міжнародного жіночого свята 8-го березня» - пообіцяв мітингувальникам перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Віктор Сергєєв.


Матеріал підготував: Сергій Філіпенко

Матеріали по темі:

В ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ ЖОРСТОКО ПОБИТО АКТИВІСТА – УЧАСНИКА МІТИНГІВ „ПІВДЕНМАШІВЦІВ”

      «ПІВДЕНМАШ»: ДУРЕНЬ ДУМКОЮ РАДІЄ, НЕЮ ВІН І                                                  БАГАТІЄ?

                                    «ПІВДЕНМАШ»: ІЗИДІ «САТАНА»

«ПІВДЕНМАШ» ВИМАГАЄ РЕАНІМАЦІЇ (прес-конференція)

«ПІВДЕНМАШ»: ЗАКРОК ДО ВИБУХУ

НА «ПІВДЕНМАШІ» РОЗПОЧАЛИСЯ ЧАСТКОВІ ВИПЛАТИ ЗАРПЛАТИ ПРАЦІВНИКАМ
ГЕНОЦИД 2014: ДОВЕДЕНІ ДО ВІДЧАЮ


Немає коментарів:

Дописати коментар