- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 21 січня 2015 р.

ОТПРАЗДНОВАТЬ СОБОРНОСТЬ в ДНЕПРЕ МОЖНО ПОСЛЕ ЗАПОЛНЕНИЯ СПЕЦАНКЕТЫ и ПРИ НАЛИЧИИ ПАСПОРТА

Для участия в акции 22 января «Дніпро єднає береги» необходимо заполнить спецанкету

22 января каждый житель Днепропетровщины может принять участие в акции, организованной Днепропетровской Областной Молодежной Администрацией, Молодежным центром, общественными организациями "Майдан Сичеслав", "Автомайдан", при поддержке Днепропетровской ОГА.


Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».
В День соборности Украины на всю длину Нового моста города Днепропетровска будет растянут украинский рушник, длиной в 1 км и шириной 1 м 60 см - символ единения Украины.
Для участия необходимо обязательно заполнить онлайн-анкету по ссылке: http://goo.gl/forms/C8Po2uVDNO (посилання не працює - ред.)

Время сбора: 12:00 (уточняется)
Время проведения мероприятия: 14:00 (возможны изменения)
Место сбора: Центральный (Новый мост), Днепропетровск.С ПРАЗДНИКОМ ВАС, ТОВАРИЩИ!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар