- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 23 січня 2015 р.

Дніпропетровськ: «Замість руїн — цивілізоване місто!» (відео)У Дніпропетровську є лікарня. Перша та найстаріша лікарня, яка знаходиться на вул. Короленко навпроти обласного управління СБУ. Ця лікарня знаходиться у занедбаному стані вже багато років.


Для місцевих мешканців це стало проблемою.Із закриттям лікарні, у районі з’явилось багато крадіїв металу, які навіть броньовані двері вкрали, які придивляються і до дворів навколишніх будинків, аби поцупити будь-що, що на їх погляд «погано лежить». Також лікарня стала місцем скупчення бомжів, та різних кримінальних елементів, які караулять перехожих задля грабунку. Хочу нагадати, що це все відбувається у самісінькому центрі міста, під носом у правоохоронців.

І ось виникла ініціатива реставрувати одну з будівель та зробити там церкву, але чомусь ця ініціатива не знаходить підтримки у влади. Вочевидь, банальні оборудки із землею у центрі та жага наживи, як завжди затьмарили здоровий глузд.
На сьогодні покинута лікарня є місцем, яке створює проблеми мешканцям навколишніх кварталів.
ГО «Народна воля Дніпра» підтримує ініціативу з реставрацією церкви та наведенням ладу на території лікарні. Міська влада також зобов’язана підтримати цю ініціативу.


Немає коментарів:

Дописати коментар